pátek 14. října 2011

Drobné radosti z fotografova života.


"Základní INSTINKT 2011" - hledáme nejlepší akt roku 2011. To je titul soutěže kterou letos pořádá  týdeník INSTINKT a server Fotopatracka.cz, hlavní partner soutěže: CANON, další partner: Centrum FotoŠkoda. 5 nejlepších fotografií z každého kola (tři vybrané porotou, dvě návštěvníky www.fotopatracka.cz) postoupí do finále. Vítěz finále obdrží špičkový fotoaparát značky Canon. Další věcné ceny čekají na čtyři další finalisty. Fotografie z celé soutěže navíc poslouží jako základ k výběru do publikace INSTINKT EXTRA 101 nejlepších česko-slovenských aktů roku.

Mám velkou radost. Ve třetím kole se mi podařilo dostat se to TOP 5. Vzhledem k ostré konkurenci, která obecně na portálu Fotopátračky panuje mě tenhle výsledek hodně překvapil a ještě víc potěšil. 

Samotné uveřejnění fotografie "kruh" na které je Katka je už jen taková třešnička na dortu. Už se těším na publikaci INSTINKT EXTRA 101. Zní to trochu jako 101 dalmatinů, tak jenm doufám, že publikace bude lepší. Zajímavou shodou je,  že Instinkt číslo 33 vyšel v den kdy jsem byl fotit další fotografie s Katkou.

 

 

 

 

 

 

 

  Černobílou  fotku "kruh" považuji za jednu z nejlepších jaké jsem letos udělal.  Moc mě potěšila Sabina Časarová, když prohlásila, že je to úplný Drtikol.Před týdnem jsem byl zmíněnou fotku tisknout a Garik Avanesian my položil otázku: "Proč tu fotka neobrátím zrcadlově " . To mě pěkně naštvalo, protože měl sakra pravdu. Obráceně je ta fotka prostě lepší. Naštvalo mě to, protože jsem na to nepřišel sám.

 

Žádné komentáře:

Okomentovat