sobota 25. září 2010

redbook

V téhle úžasné knize redbook budu mít 2 fotografie. Mám z toho obrovskou radost. Prosadit se mezi spoustou skvělých poloprofi a profi fotografů mě hodně potěšilo.

redbook

RED BOOK je kniha o výjimečnosti, o odvaze nosit červenou a obklopovat se jí v každodenním životě. Součástí knihy budou i nejzajímavější fotografie uživatelů RED GALLERY, které do knihy vybírá redakce RED FASHION a profesionální fotograf Lukáš Dvořák.


Kniha RED BOOK bude také obsahovat výběr nejpozoruhodnějších designových a užitných předmětů, oblečení, doplňků a architektonických prvků červené barvy, které v posledních letech v České republice a ve světě vznikly.
RED BOOK bude pokřtěna a vystavena na podzim, na letošním Designbloku. Limitovaná edice knihy bude adresně distribuována mezi ty uživatele RED GALLERY, jejichž fotografie budou do knihy vybrány, ale také mezi fotografy, designéry, módním návrháře, obchody s oblečením českých návrhářů a kosmetická a vlasová studia.
RED GALLERY představuje ty, kteří mají odvahu nosit červenou. Z přihlášených fotografií, jejichž motivem jsou lidé v červeném oblečení nebo s červeným doplňkem, vybrala redakce RED FASHION a profesionální fotograf Lukáš Dvořák ty nejlepší snímky, které budou zařazeny do limitované edice výjimečné knihy o červené barvě RED BOOK. Ta bude pokřtěna na podzim tohoto roku.

Tohle jsou 2 fotografie, které budu mít v knize. Jsou na nich moje nejoblíbenější modelky, Kristýna a Katka.

Žádné komentáře:

Okomentovat