čtvrtek 10. června 2010

Bazénové focení

První focení v krytém bazénu bylo pro mě velkou neznámou. Nikdy jsem v tomhle bazénu nebyl a tak jsme tam ani nemohl logicky nic nafotit. Zároveň to bylo vlastně první focení s novou kamerou Canon G10. pod vodnou.
Bylo to tedy příliš mnoho neznámých. Naštěstí báječná modelka Kristýna mě nikdy nezklame. V hlavě jsem měl několik fotek inspirovaných knihou H2O od Howarda Schatze. Hned na začátku mě trochu překvapilo, že skokanský bazén je přímo vedle velkého bazénu pro plavce. V praxi to pak znamenalo, že o obecenstvo nebyla nouze. Kristýnka měla úžasné volánkové šaty, které se fotily jedna radost. Když místní plavčice, které měly s Pamelou z pobřežní hlídky jen pramálo společného uviděly jak Kristýna skáče v šatech do bazénu měly z toho málem smrt, ale pak jsem si to vysvětlili a po kajícném doznání nás nechaly fotit dál. Nová lokalita, nová kamerou a příliš mnoho neznámých je docela slušný adrenalin, ale nakonec mě výsledky příjemně překvapily. Samozřejmě jsem měl sebou také Nikonos podvodní verze klasické Nikon kamery, ale dopadlo to jako v 90% případů. Vůbec jsem ji nepoužil. Zase jsem se nechal nalákat na DIGI pozlátko.
.

2 komentáře:

  1. Digi je super nič sa neboj je to len obyč. médium - nie náboženstvo ako vraví Scott Kelby:D Krásne fotky veľmi ma to inšpirovalo, nový feeling - a krásny hlboký bazén to sa len tak nevidí, kde to je? je nejaká databáza hlbokých bazénov? :)

    OdpovědětVymazat
  2. Díky, za komentář. Databáze hlubokých bazénů bohužel není. Je se ptám známých potápěčů. Nějakou dobu jsem k nim patřil. Tohle je konkrétně bazén v Jičíně.

    OdpovědětVymazat