pondělí 22. března 2010

Ten chlap je kurva velký fotograf......

Svět je globální. Definitivně jsem se o tom přesvědčil před několika týdny. Hledal jsem informace o Pentax objektivech a narazil jsem na v jedno internetovém foru na svoji fotku z Náhorního Karabachu. To je pro mě stále neuvěřitelná věc, že někdo ze španělsky mluvící země najde moji fotku a používá ji jako příklad. Konverzace obsahovala následující výroky. Sám bych to takhle nevymyslel. Španělsky moc nerozumím tak nevím jestli je překlad úplně správný, ale podstatu věci to myslím vystihuje.

Mientras que sobre el tema de la DA21, no sé si alguna vez publicado aquí, pero creo que este fotógrafo (Petr Kleiner) hizo un gran trabajo para demostrar que la lente "potencial como un documental / lente de la calle con su serie de imágenes de Armenia . Vi que presentó a unos pocos a la Galería de fotos Pentax, tales como esta:

Na téma DA21. Já nevím, jestli to zveřejňovat na tomto místě, ale myslím, že fotograf (Petr Kleiner) odvedl skvělou práci a ukázal, že objektiv má 'potenciál jako filmový objektiv . Fotografie je s jeho série obrazů z Arménie. Viděl jsem, že je představil na Pentax Photo Gallery.

Yo segundo que es uno de mis héroes Espero que un día podría llegar a ser incluso cercana a la
Já taky, on je jedním z mých hrdinů. Mohu jen doufat, že jednoho dne budu moje fotky tak dobré.

Ese tipo es un puto gran fotógrafo ".
Ten chlap je kurva velký fotograf.

Žádné komentáře:

Okomentovat